پورتال ها و وبسایت های سازمانی

با توجه به اینکه شرکت پارس افزار آرون سال های اخیر در حال همکاری با سازمان ها و حتی شرکت های بزرگ فعال در زمینه IT همچون فن آوا سیستم بوده است، همواره کیفیت را لازمه ی اعتبار خود و پیشرفت مشتری را لازمه ی ادامه ی حیات خود دانسته است. از همین رو در زمینه طراحی سایت های قوی و سازمانی، مشتریان خود را در مسیر پیشرفت خود با روش هایی از جمله افزایش بازدید سایت و پشتیبانی به موقع یاری می کند؛ بنابراین به مشتریان خود همواره این اعتماد را میدهیم که برای انتخاب (قویترین شرکت طراحی سایت مد نظر خود) می‌توانند به آرون اعتماد کنند.

با توجه به ارزیابی های صورت گرفته در زمینه های همکاری جهت طراحی سایت قدرتمند:

i. امکانات شخصی سازی شده و مناسب سازمانی و شرکتی (در انواع زمینه‌ها از جمله بیمارستان ها، شرکت ها و سازمان ها)

ii. توانمندی سایت و پورتال های طراحی شده در برطرف کردن نیازهای مخاطبین و کاربران سایت

iii. توانایی ارتقاء قابلیت ها

پارامتر های اصلی است که در زبان برنامه نویسی سایت های طراحی شده در شرکت آرون همواره در نظر گرفته می شود. نمونه سایت هایی که نیازمند طراحی قدرتمند هستند در ستون های زیر درج شده است که برخی از پارامترهای مدنظر قرار گرفته، درخور هرکدام، مختصراً ذکر شده است.

سایت های سازمانی

معمولا اساس سایت های سازمانی طراحی پورتالی است که برای کارمندان سازمان کاربری آسانی داشته باشد و فرآیندهای پیچیده سازمان را با اتوماسیون سرعت بخشد.

ادامه مطلب

پورتال های متصل شونده

پورتال های متصل شونده معمولا برای مواردی توصیه می شود که سازمان یا شرکت مورد نظر معمولا سایت معرفی خود را دارد و نیاز به پنل جداگانه ای برای اتوماسیون مورد نظر خود دارد.

ادامه مطلب

سایت های با انواع پنل کاربری

در این موارد می توان اکثر سازمان ها و یا شرکت هایی که با تعداد زیادی مخاطب در ارتباط هستند را در نظر گرفت، به عنوان نمونه بیمارستان ها، سایت های خبری، شرکت های حمل و نقل و تحویل بار.

ادامه مطلب