طراحی نرم افزار اختصاصی

نوع همکاری شرکت پارس افزار آرون در زمینه برنامه نویسی و طراحی نرم افزارهای اختصاصی شامل سه نوع قرارداد می‌شود:

۱. قرارداد با سازمانها و ارگانهای دولتی

۲. شرکت ها

۳. اشخاص و مشاغل کوچک

در هر سه نوع قرارداد امکان طراحی نرم افزار تحت وب مبتنی بر انواع زبان های برنامه نویسی وجود دارد که معمولاً بر اساس عملکرد و نیاز هر یک از مخاطبین نوع زبان مورد نظر به عنوان یک پیشنهاد به سفارش دهنده طراحی نرم افزار اختصاصی در فرآیند مدیریت پروژه مورد نظر گزارش می‌شود.

 

طراحی نرم افزارهای تحت وب به علت گستردگی نیاز مخاطبین در این زمینه طی فرآیندهای زیر پیش می‌رود:

۱. تایید مقدمات پروژه جهت ارائه جدول زمانی پروژه

۲. نیازسنجی ملزومات و خواسته های مورد استفاده مخاطب در طراحی نرم افزار اختصاصی

۳. تعیین جدول زمانی پیاده سازی و برنامه نویسی طراحی اختصاصی نرم افزار

۴. پیاده سازی و برنامه نویسی خواسته های اولیه شخص، مدیر یا مالک سفارش دهنده نرم افزار

۵. نوع فرایند پشتیبانی از نرم افزار مورد نظر در جهت تسهیل فرایندهای اتوماسیون استفاده از نرم افزار اختصاصی طراحی شده اولیه مطابق با نیاز و خواسته ی مدیر سفارش دهنده ی نرم افزار.

 

مالکیت مادی و معنوی تمامی نرم افزارهای طراحی شده تماما در اختیار سازمان، شخص یا شرکت سفارش دهنده نرم افزار می‌گیرد در موارد طراحی اختصاصی نرم افزارهای تحت وب که فرایند سفارش طراحی و برنامه نویسی نرم افزار ازطرف اشخاص و شرکت ها صورت می گیرد در صورتیکه مالک نرم افزار تمایل به حفظ حق کپی رایت دارد و خواستار عدم کپی محصول برای رقبای کسب و کار مورد نظر است می‌تواند تیک حفظ حق کپی رایت را انتخاب نموده، بنابراین در عقد قرارداد این قسمت نیز اعمال می‌شود و همچنین به هزینه قرار داد تا سقف ۱۰ درصد بنا به نوع محصول افزوده می شود.

طبیعتا این قسمت شامل نرم افزار های اختصاصی سازمانی و اتوماسیون نمی‌شود و برآورد هزینه در نرم افزار های اختصاصی سازمانی تحت وب و یا اتوماسیون های داخلی مختص فرآیندهای سازمان مورد نظر است و حق کپی رایت محصول کاملا در اختیار سازمان مورد نظر می‌باشد.

 

پس از پر کردن فرم ایده اولیه نرم افزار توسط سفارش دهنده نرم افزار اختصاصی تحت وب یا برنامه نویسی شده مورد نظر؛ فرآیند بررسی و تایید اولیه نهایتاً ظرف مدت ۳ روز کاری صورت میگیرد ( به صورت معمولی فرآیند ظرف مدت ۶ ساعت کاری در ساعات اداری روزهای عادی انجام میشود).

 

پس از تایید اولیه، کد تایید پروژه شما از طریق پیامک و ایمیل برایتان ارسال می‌شود.

ادامه روند اجرایی طراحی اختصاصی نرم افزار از همان طریق به سفارش دهنده محترم گزارش می شود.

 

اگرچه شرکت پارس افزار آرون به دلیل در اختیار داشتن مجرب ترین تیم برنامه نویسی php کشور به عنوان شرکت برنامه نویسی php در میان متخصصین نرم افزار معروف شده است اما خوب است بدانید که به دلیل پروژه‌های انجام شده این شرکت برای نهادهای مهم IT و رسانه‌ای کشور همچون فن آوا و سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر به عنوان بهترین شرکت های برنامه نویسی ایران با سایر زبان ها نیز در میان کاربران شناخته شده است؛ همچنین این شرکت برنامه نویسی اندروید را نیز در اکثر پروژه ها و محصولات خود جهت تسهیل و تسریع کاربری نرم افزارهای سازمانی، شرکتی و کسب و کارها به صورت کاملا کاربر پسند قرار داده است تا علاوه بر خدمات پشتیبانی معروف این شرکت، خدمات توسعه ایده و افزایش رضایت کاربران به عنوان یک هدیه از طرف شرکت برنامه نویسی تحت وب پارس افزار آرون به شما تقدیم گردد. با قوت گرفتن این فرآیند، به عنوان قدردانی از حسن اعتماد شما، فرآیند طراحی اپ موبایل و نرم افزار های اختصاصی برای مشاغل، شرکت ها و کسب و کارهای کوچک، با توجه به تعدد درخواست های شما عزیزان، به‌ صورت درگاه اینترنتی راه اندازی شده است.

قدردان وفاداری و اعتماد شما هستیم.