کسب و کار های شخصی

در دنیای مکانیزه امروزی ، کلیه کسب و کارها اعم از تجاری،خدماتی،صنعتی و ... به انواع گوناگونی تقسیم می شوند که هر کدام از آنها خصیصه مشخص به خود را دارند .

از جمله انواع کسب و کار می توان به کسب و کارهای کوچک (شخصی) در ابعاد محلی،شهری و کشوری اشاره نمود ، اما ابتدا باید بدانیم که به کدام کسب و کار، واژه ی کوچک اطلاق می گردد.

کسب و کارهای کوچک عمدتا مستقل بوده و از بودجه های شخصی و خصوصی تغذیه می کند و بر همین اساس هر شرکت و کسب و کاری با کمتر از 500 پرسنل در این حیطه قرار خواهد گرفت . این اندازه مرسوم ترین استاندارد تعریف شده در اغلب کشورهای دنیا می باشد.

در بسیاری از کشورها بسته به نظام اقتصادی آنجا کسب و کارهای کوچک بسیار رایج تر از انواع کسب و کارهای دیگر می باشند ، چرا که با توجه به افزایش جمعیت در دنیای امروزی و بحث رکود اقتصادی و سایر مشکلات عدیده ای که دولت ها با آن دست و پنجه نرم می کنند عملا امکان سرمایه گذاری های گسترده در زمینه ایجاد شغل های مناسب را از ایشان سلب نموده است.

بنابراین لازم است تا صاحبان ایده و مهارت خود دست به کار شده و با تامین سرمایه مناسب ، اقدام به راه اندازی کسب و کار خود نمایند.

از انواع این کسب و کار می توان به مواردی چون فروشگاه های زنجیره ای، خرده فروشی ، وکالت، حسابداری، عکاسی، شرکت های سهامی خاص و با مسئولیت محدود ، تولیدی ها و ... اشاره کرد.

 

دیجیتال مارکتینگ ( فروشگاه دیجیتالی ) :

حال که با مقوله ای به نام کسب و کارهای کوچک آشنا شدیم ، زمان آن فرارسیده است تا قدم به دنیای فناوری های نوین بگذاریم:

پس از آنکه میزان استقبال از کسب و کارهای کوچک در سراسر کشورها رو به افزایش گذاشته و در هر زمینه ای شرکت های پرتعدادی حضور پیدا کردند ، مقوله ای به نام رقابت درون صنفی نیز پا به عرصه نهاد . لذا بعد از آن بود که تبلیغات نیز هویدا گشت و هریک از صاحبان مشاغل صعی نمودند تا با بهره گیری از انواع روش های تبلیغاتی ، کار خود را توسعه و سودآوری لازم را برای خود به ارمغان بیاورند.

اما پس از توسعه اینترنت و استقبال صاحبان مشاغل از این نعمت و راه اندازی وب سایت های متنوع ، بحث جدیدی به نام دیجیتال مارکتینگ ( فروشگاه دیجیتالی ) به وجود آمد.

 

ما در فناوری آرون چه کمکی به شما می کنیم ؟

شرکت فناوری آرون مفتخر است تا به عنوان یکی از شرکت های قدرتمند فناوری و اطلاعات در سطح ایران ، به کلیه صاحبان صنایع و کسب و کارهای کوچک ، کمک نماید تا با بهره گیری از دانش فناوری آرون و تجربه صاحبان صنایع در زمینه کاری خود ، اقدام به راه اندازی دیجیتال مارکتینگ در حیطه کاری شما نماید.

کاری که ما در فناوری آرون انجام می دهیم آن است که تجربه و مهارت شما را وارد دنیای دیجیتال می نماییم تا بتوانی کار شما را به بهترین شیوه ممکن در اختیار کلیه کاربران دنیای دیجیتال و مجازی نماییم.

این مقوله از آن جهت حائز اهمیت است که شما می توانید با سرمایه گذاری اندکی که در دنیای دیجیتال مارکتینگ انجام می دهید ، سودآوری خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید آنچنان که حتی سرمایه گذاری در این حوزه به چشم شما هم نخواهد آمد.

به ما اعتماد کنید و کسب سودهای فراوان را تجربه نمایید.